LÜLEBURGAZ TASARIM CAM BALKON

TASARIM CAM BALKON (LÜLEBURGAZ)

       CAM BALKON ÜRETİCİ FİRMASI

       Selçuk ÇAKAR - Gökhan VURAL

SİNEKLİK

Sineklik sistemleri son yıllarda önemli bir ihtiyaç haline gelmiş olup bu konuda firmamız tarafından gereken en iyi malzeme kalitesi , kusursuz ölçeklendirme ve hatasız işçilikle birleştirip, ürünü en güvenli hizmet koşullarıyla, müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktayız. Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için aliminyum profilden üretilmiş olup her çeşit kapı ve pencerelere uygulanabilme özelliğine sahiptir. Tasarım cam balkon olarak kullandığımız sineklik çeşitleri aşağıdaki gibidir.

 

STOR SİNEKLİK

Stor sineklikler; yatay stor sineklik, dikey stor sineklik ve orta birleşim (duble) stor sineklik olmak üzere, çalışma ve açılış biçimlerine göre üçe ayrılırlar. Stor sinekliklerde sineklik teli yan kayıtlardaki kanal içerisinde düzgünce hareket eder. Sineklik telinin hareket ettiği yan rayların içinde bulunan çapraz kıl lifler sayesinde tülün raydan çıkması veya boşluktan sinek girmesi söz konusu olamaz. Stor sineklik modelinde tülün en altındaki pvc bitim parçası ile birleşim noktasında özel kaynak yöntemi kullanılarak estetik ve sağlam bir  bağlantı sağlanır. Kullanımı çok kolay olan stor sineklik, artık kendini kanıtlamış ve müşterilerden büyük beğeni toplamıştır. Saklama sorunu olmayan, gerektiğinde açılıp içine toplanan stor sineklik, dış etkenlere fazla maruz kalmadığı için daha da uzun ömürlüdür. Stor sineklik yaylı bir makara üzerindeki tele sarılma hareketi ile çalışır. Sineklik teli, su ve güneşe dayanıklı bir plastik malzeme ile kaplanmıştır. Sineklik teli sağ ve sol kenarlardaki alüminyum profil içersinde hareket eder.

 

 

PİLELİ SİNEKLİK

Plise (pileli) sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olup, özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Sorunlara getirdiği akılcı çözümler ve kullanımdaki sonsuz avantajlarıyla tüketicinin beğenisine sunulmuş olan bu kusursuz sistem hem yatay sineklik hemde dikey sineklik olarak imal edilerek kullanılabilirler. Plise sineklik her konumda uygulanabilen bir sineklik modelidir. Gerek menteşeli sinekliklerin içe veya dışa açılmasında daraltacağı alanlarda, gerekse sinekliği açamayacağınız kadar önünde engel bulunan durumlarda birebir çözüm kaynağınızdır. Pileli sineklikler adından da anlaşılabileceği gibi katlar halinde oluşmuş pileli sistem tüle sahiptir. 6 metre genişlik, 3 metre yüksekliğe kadar uygulama yapılabilmesi büyük avantajlarından bir tanesidir. Bu tip büyük ölçülerin alternatifsiz tek sineklik sistemi pileli sinekliktir. Tek yöne ve ortada birleşim olarak üretilebilirler.

 

 

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik önünde bir engeli olmayan (panjur korkuluk vb.) pencereler ve kapılarda kullanılar. Pencere ve kapı dışına montaj edilen bu sistem istenilirse çıkarılabilir ve bu sayede temizlenmesi oldukça kolaydır. Siparişe göre her ölçüde hazırlanıp pencere ve balkon kapılarına kolayca montaj edilebilir. 

 

 

TASARIM CAM BALKON

MAXİMUM BONUS VE WORLD KREDİ KARTLARINA 9 AY TAKSİT İMKANI.